Хімія та інженерна екологія

Майже 20 років кафедра «Хімія та інженерна екологія» випускає бакалаврів та магістрів широкої екологічної кваліфікації. Наша спеціалізація – менеджмент природокористування, чисті технології та природоохоронна інженерія. За ці роки колектив кафедри підготував понад 360 інженерів-екологів та магістрів з охорони довкілля та управління природоохоронною діяльністю. Понад 50 % наших випускників працює за фахом.

 

Наші випускники працюють у різних галузях економіки та державного управління України:

– Держана екологічна інспекція України;

– органи виконавчої влади та місцевого самоврядування;

– промислові підприємства;

– екологічні лабораторії та інститути;

– органи екологічної сертифікації та стандартизації;

– заповідні території;

– виробництва органічної продукції;

– навчальні заклади та громадські організації.

 

Колектив нашої кафедри забезпечує сучасну та якісну природоохоронну освіту. Усі студенти кафедри навчаються за спеціальним навчальним планом, який відповідає європейським стандартам якості освіти та сучасним потребам ринку праці. Ми використовуємо інтерактивні форми навчання – лекторії, тренінги та практикуми на підприємствах. Щоб зробити навчання максимально корисним та інформативним ми залучаємо відомих екологічних експертів та природоохоронних інженерів. Саме тому наші випускники отримують максимальні знання та вміння у різних напрямках охорони довкілля.

Наші викладачі враховують на сучасні потреби ринку праці. Саме тому 40 % усього часу навчання відводиться на практичну підготовку наших студентів Усі студенти-екологи проходять практику у незалежній екологічній лабораторії університету, яка визначає понад 100 речовин у промислових викидах, відходах, стічних та природних водах, ґрунтах.

 

Ми розвиваємо наших студентів та підтримуємо їх наукові, соціальні та бізнес ініціативи. Викладачі та науковці кафедри допомагають активним студентам отримати стипендії та гранти на стажування та участь у школах професійного та особистісного розвитку. Ми пишаємося нашими студентами – переможцями наукових конкурсів, винахідниками, засновниками громадських організацій та Start-Up проектів.

 

Обирайте сучасну екологічну освіту на кафедрі «Хімія та інженерна екологія».