UA

Випускникам університету!

Випускники, які бажають працювати у регіональних філіях АТ "Укрзалізниця" після закінчення університету можуть звернутися за інформацією щодо вакантних місць до відділу кадрів служб або структурних підрозділів у відповідності до отриманої спеціальності.

За додатковою консультацією звертатися до відділу зв’язків з виробництвом (каб.210).

Інтернет вакансії

logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo

Випускникам – гідне працевлаштування!

30 жовтня 2019

30 жовтня в університеті пройшло засідання комісії по сприянню у працевлаштуванні випускників 2019 року. Система розподілу та працевлаштування в університеті засновується на принципі добровільності в наданні випускникам гарантії працевлаштування після завершення навчання. Це стосується студентів, які навчаються і за державним замовленням, і за цільовими договорами, і тих, хто навчався за рахунок позабюджетних коштів.

На підставі заздалегідь сформованих замовлень на молодих фахівців з боку регіональних філій АТ «Укрзалізниця», підприємств Міністерства інфраструктури України, інших галузевих підприємств та підприємств приватної форм власності, випускникам були запропоновані місця майбутнього працевлаштування. Перші робочі місця на підприємства отримали 249 випускників.

Очолював комісію ректор університету професор Пшінько Олександр Миколайович. У роботі комісії взяли участь представники служб НОК та структурних підрозділів регіональних філій АТ «Укрзалізниця», представники інших галузевих підприємств.


Випускникам – гідне працевлаштування!

31 жовтня 2018

31 жовтня пройшло засідання комісії з персонального розподілу на роботу випускників 2018 року. Система розподілу та працевлаштування в університеті заснована на принципі надання випускникам гарантії працевлаштування на обраному підприємстві після завершення навчання. Це стосується студентів, які навчаються за державним замовленням, а також випускників контрактної форми навчання, які виявили бажання отримати направлення на роботу при наявності замовлень від підприємств.

У роботі комісії взяли участь представники Регіональних філій ПАТ «Укрзалізниця» та інших галузевих підприємств.


Випускникам університету 2018 року.

13 вересня в ауд. 2404 об 11-00

відбудеться зустріч зі студентами денної форми навчання факультетів «МТ» та «ОБЗ» з представниками філії «Центр діагностики залізничної інфраструктури» ПАТ «Укрзалізниця» з метою знайомства з підприємством, проходження практики та майбутнього працевлаштування.

Випускникам університету 2018 року!

17.05.2018р. в ауд. 104 о 9-30

відбудеться зустріч студентів 5 курсу «Механічного» факультету з представниками ПАТ "Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча" щодо знайомства з підприємством та майбутнього працевлаштування.

Студентам старших курсів і випускників університету 2018 року.

26 квітня 2018 р. в ауд. 351 о 14-30

відбудеться зустріч зі студентами денної форми навчання факультетів «УЕП» і «ЕГ» з представниками ТОВ «Агротек» з метою знайомства з підприємством, проходження практики та майбутнього працевлаштування.

Випускникам – гідне працевлаштування!

06 грудня 2017

06 грудня пройшло засідання комісії з персонального розподілу на роботу випускників 2018 року. Система розподілу та працевлаштування заснована на принципі надання випускникам гарантії працевлаштування на обраному підприємстві після завершення навчання. Це стосується студентів, які навчаються за державним замовленням, студентів, які навчаються за цільовими договорами, а також решти випускників при наявності замовлень від підприємств. У роботі комісії взяли участь представники Регіональних філій ПАТ «Укрзалізниця» та інших галузевих підприємств. Значна кількість випускників отримали запрошення на працевлаштування до цих підприємств.

Випускникам університету 2018 року!

06 грудня у 314 ауд. об 10-00

відбудеться засідання комісії з персонального розподілу на роботу випускників університету . У роботі комісії візьмуть участь ректор університету, декани факультетів, завідуючі випускових кафедр, випускники університету денної форми навчання. На комісію запрошені представники залізниць і підприємств.

Студентам 3-5 курсів та випускникам університету 2018 року.

01 листопада в ауд. 104 об 11-00

відбудеться зустріч студентів та випускників денної форми навчання спеціальності "Локомотиви та локомотивне господарство" з представниками ТДВ "Мукачівський машинобудівний завод" з метою знайомства з підприємством, проходження учбової, виробничої, переддипломної практики та відбору кандидатів для подальшого працевлаштування на підприємстві.

Випускникам університету 2018 року.

03 жовтня в ауд. 4403 об 11-00

відбудеться зустріч випускників денної форми навчання спеціальності "Електричний транспорт" та "Електромеханічні системи автоматизації та електропривод" з представниками ВАТ "Дніпропетровський тепловозоремонтний завод" з метою знайомства з підприємством і майбутнього працевлаштування.

Випускникам університету 2018 року.

04 жовтня в ауд. 104 об 11-00

відбудеться зустріч випускників денної форми навчання спеціальності "Локомотиви та локомотивне господарство" з представниками ВАТ "Дніпропетровський тепловозоремонтний завод" з метою знайомства з підприємством і майбутнього працевлаштування.

Випускникам – гідне працевлаштування!

27 березня 2017

22 березня 2017 р.

Університет постійно прикладає чимало зусиль для підтримання на належному рівні працевлаштування своїх випускників. Персональний розподіл випускників здійснюється на підставі сформованих заздалегідь замовлень на спеціалістів з боку підприємств ПАТ «Укрзалізниця», інших підприємств державної та приватної форм власності. Система розподілу та працевлаштування заснована на принципі надання випускникам певної, в тім, що залежить від університету, гарантії працевлаштування після завершення навчання. В основному це стосується тих студентів, які навчаються за державним замовленням та студентів, які навчаються за цільовими договорами. Тим, хто навчався за рахунок позабюджетних коштів, робота надається за їх власним бажанням.

Наприкінці березня пройшло засідання комісії з персонального розподілу на роботу випускників 2017 року. Випускники отримали запрошення на працевлаштування до Регіональних філій ПАТ «Укрзалізниця» та підприємств інших галузей.

.

Випускникам університету 2017 року!

17 березня 2017

22 березня у 314 ауд. о 9-00

відбудеться засідання комісії з персонального розподілу на роботу випускників університету . У роботі комісії візьмуть участь ректор університету, декани факультетів, завідуючі випускових кафедр, випускники університету денної форми навчання.

На комісію запрошені представники залізниць і підприємств. Комісію очолюватиме ректор університету О.М. Пшінько. Секретар комісії Н.П. Богдан.

Випускникам університету 2017 року!

22 грудня 2016

22 грудня в ауд. 3403 об 11-00

відбудеться зустріч студентів 5 курсу факультету «Мости та тунелі» з представниками КП "Дніпропетровський метрополітен" щодо знайомства з підприємством та майбутнього працевлаштування.

Випускникам університету 2017 року!

24 листопада 2016

30 листопада в ауд. 314 о 9-30

відбудеться зустріч студентів 5 курсу факультетів:

  • "Механічний";
  • "Організація будівництва доріг і експлуатація колії";
  • "Технічна кібернетика" (спеціальність «Автоматика, телемеханіка та зв’язок”)

з представниками ПАТ "Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча" щодо знайомства з підприємством та майбутнього працевлаштування.
Всі права захищені ©
Відділ кар’єри, працевлаштування та співпраці зі стейкхолдерами УДУНТ
Розробив: Павленко І. А.