Філософія та українознавство

 • Хміль Володимир Васильович
  Хміль Володимир Васильович

  Завідувач кафедри філософії та українознавства, доктор філософських наук, професор, професор кафедри філософії та українознавства Українського державного університету науки та технологій (Дніпро, Україна).

  Викладає дисципліни: «Філософія», «Історія філософії», «Основи філософської антропології», «Філософська антропологія», «Проблема людини в історії філософії», «Екзистенційна антропологія", «Постмодернізм та проблеми етики», «Основи педагогіки вищої школи», «Психологія та педагогіка вищої школи»

 • Малівський Анатолій Миколайович
  Малівський Анатолій Миколайович

  Доктор філософських наук, професор кафедри філософії та українознавства Українського державного університету науки та технологій. (Дніпро, Україна).

  Викладає дисципліни: “Філософія”, “Філософська антропологія”, “Історія філософії”, “Проблема людини в філософії”, “Лінія трансценденталізму в європейській філософії”, “Філософія природи”, “Антропологічна складова української філософії” та ін..

 • Слободянюк Микола Анатолійович
  Слободянюк Микола Анатолійович

  Доктор історичних наук, професор, професор кафедри філософії та українознавства Українського державного університету науки та технологій. (Дніпро, Україна).

  Викладає дисципліни: “Історія та культура України”, “Філософія”, “Релігійна та метафізична антропологія”, “Актуальні питання історіографії”, “Основні етапи формування української нації та національної ідеї”

 • Айтов Спартак Шавлович
  Айтов Спартак Шавлович

  Кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри філософії та українознавства Українського державного університету науки та технологій. (Дніпро, Україна).

  Викладає дисципліни: “Філософія”, “Історична антропологія”, “Культурна антропологія”, “Соціальна антропологія”, “Соціологія” та ін.

 • Власова Ольга Петрівна
  Власова Ольга Петрівна

  кандидат філософських наук, доцент, доцент кафедри філософії та українознавства Українського державного університету науки та технологій. (Дніпро, Україна).

  Викладає дисципліни: “Філософія”. “Історія філософії”, “Соціальна філософія”, “Феноменологія чоловічого і жіночого в європейській культурі (гендер)”, “Філософська антропологія

 • Заваруєва Інна Іванівна
  Заваруєва Інна Іванівна

  Кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри філософії та українознавства Українського державного університету науки та технологій (Дніпро, Україна).

  Викладає дисципліни: «Українська мова побутового спрямування», «Українська мова як іноземна».

 • Ляшенко Ірина Сергіївна
  Ляшенко Ірина Сергіївна

  Кандидат філологічних, доцент, доцент кафедри філософії та українознавства Українського державного університету науки та технологій. (Дніпро, Україна).

  Викладає дисципліни: “Історія та культура України”, “Філософія культури”, “Публічна комунікація та ділова мова”, “Гуманістична психологія”, “Висвітлення визначних подій вітчизняної історії в художній літературі та мистецтві

 • Радкевич Тетяна Олексіївна
  Радкевич Тетяна Олексіївна

  Кандидат філологічних наук, доцент

  Коло наукових інтересів: проблема автора та художня свідомість у соціокультурному  контексті.

 • Снітько Дмитро Юрійович
  Снітько Дмитро Юрійович

  Кандидат філософських наук, доцент

  Коло наукових інтересів: філософія.

 • Лагдан Світлана Петрівна
  Лагдан Світлана Петрівна

  Старший викладач кафедри філософії та українознавства Українського державного університету науки та технологій (Дніпро, Україна).

  Викладає дисципліну «Українська мова (за професійним спрямуванням)».

 • Федько Ольга Миколаївна
  Федько Ольга Миколаївна

  Викладач, викладач кафедри філософії та українознавства Українського державного університету науки та технологій (Дніпро, Україна).

  Викладає дисципліни: «Українська мова як іноземна»

 • Пахомова Валентина Олександрівна
  Пахомова Валентина Олександрівна

  Лаборант

  Відповідальна за роботу архіву та Музею історії ДІІТу.