Електронні обчислювальні машини

Вітаємо Вас на сторінках кафедри

Електронні Обчислювальні Машини (ЕОМ)

Кафедра ЕОМ готує бакалаврів та магістрів із двох спеціальностей:
- «Комп`ютерна інженерія» (123);
- “Кібербезпека” (125).

Тут студенти одержують всебічну IT-освіту в напрямках комп`ютерних мереж і систем, апаратного та програмного забезпечення, а також безпеки інформації. Така широка платформа дозволяє їм при нагоді створювати синтетичні інноваційні рішення, а також гнучко реагувати на запити ринку праці.

На кафедрі діє досвідчений та дружний науково-педагогічний колектив, який нині включає 20 співробітників. Наші викладачі приймають участь в наукових дослідженнях. Багато з них мають практичний досвід щодо створення IT-проектів.

Важливим результатом їх навчальної роботи є досягнення наших студентів в олімпіадах та конкурсах, науковій та інженерній творчості. Також багато заходів щодо творчого відпочинку викладачі організують та проводять разом із студентами.

 

Простір кафедри включає вісім навчальних аудиторій, серед яких п`ять лабораторій із сучасним обладнанням. Тут присутні чотири комп`ютерні класи, а також використовуються спеціальні прилади та стенди для вивчення базових вузлів комп`ютерів, керуючих контролерів та мікропроцесорів.

Але справжньою родзинкою є сучасний комплекс мережевого обладнання від компанії Cisco, який включає потужний сервер. Зокрема на його базі втілюється відомий в галузі освітній проект “Академія Cisco”.

Більш повну інформацію про наше життя можна отримати на сайті кафедри на платформі «КіберАкадемія». Тут ви дізнаєтесь багато цікавого та важливого про:
- наші спеціальності, зміст освітньо-професійних програм та матеріально-технічну базу;
- актуальні події та враження студентів від навчання;
- наукові дослідження, партнерські програми та цікавих особистостей, а також багато іншого.

Також запрошуємо до нашого Інстаграм-каналу і студентського сайту «КіберАкадемія».