Комп'ютерних технологій і систем

Декан факультету
Маловічко Володимир Володимирович

Заповніть форму

Надіслати

Шановні відвідувачі нашого сайту!

Дякуємо, що завітали на сторінку факультету «Комп'ютерних технологій і систем» Українського державного університету науки і технологій та запрошуємо Вас переглянути інформацію, яка розміщена на нашому сайті.

Вже понад пів століття факультет готує фахівців у сфері цифрових технологій по таких напрямках як комп’ютерні системи, програмування, кібербезпека, автоматика та комп’ютерні інтегровані технології, системи керування рухом поїздів. Усі ці напрямки користуються великим попитом на ринку праці та забезпечують нашим випускникам швидке працевлаштування з достойною заробітною платою.

На нашому факультеті крім можливості отримати якісну та конкурентоспроможну освіту перед Вами відкриваються великі перспективи щодо розвитку Вашої особистості. Ви матимете змогу вести наукові дослідження під керівництвом досвідчених викладачів, брати участь у олімпіадах, спортивних і творчих конкурсах, цікавих молодіжних проектах і наповнювати їх своїми ідеями та бажаннями.

Характерними рисами сучасного студента факультету КТС є  активна громадська позиція, висока компетентність і висока інтелектуальність, готовність до постійного самовдосконалення, творчий підхід до будь-якої справи, прагнення бути переможцем.

Ми щиро бажаємо щоб Ви вірно обрали свій шлях у житті, який дозволить розкрити Ваші таланти і здібності. Чекаємо на Вас дружній родині факультету «Комп’ютерні технології і системи» де кожен знайде вірних друзів, підтримку викладачів та можливості для самореалізації.

 

З повагою, декан факультету «Комп'ютерних технологій і систем»

Володимир МАЛОВІЧКО

Окрім даного сайту Ви також можете завітати на інші наші ресурси у Мережі, а саме

facebookfacebook - інформація про будні факультетского життя, свята та досягнення, а також різні оголошення

instagram - фоторепортажі про будні та події на факультеті, світлини університету та його “мешканців”