Комп'ютерні інформаційні технології

Запрошуємо на навчання за спеціальністю 121 - Інженерія програмного забезпечення.

Кафедра здійснює підготовку ІТ-фахівців за освітньо-професійними програмами:

За цими освітніми програмами навчаємо: програмуванню та алгоритмізації, С++, Python, Java, комп’ютерній графіці, HTML, CSS, JS,  ООП, С#, базам даних, Agile, Scrum тощо.

Випускник отримує відмінні знання, навички та досвід створення реальних проектів, розвинуті соціальні навички (вміння творчо та критично мислити, працювати у команді, швидко приймати правильні рішення та інші).

Випускники можуть працювати адміністраторами баз даних, інженерами-програмістами (програміст баз даних, програміст прикладних програм, Web-програміст), фахівцями з комп’ютерної графіки (дизайну), фахівцями з тестування програмного забезпечення, дизайнерами-виконавцями мультимедійних об’єктів, фахівцями обробки великих даних, аналітиками в банках, фахівцями Machine Learning та Data Science, фахівцями з інших напрямків в галузі інформаційних технологій.

Фахівці ІТ-галузі дуже затребувані на ринку праці, про що, наприклад, свідчить велика кількість запитів на сайті пошуку фахівців Work.ua (близько 1000 нових ІТ-вакансій з’являється щомісяця).

 

Бажаємо всім успіхів у вступній кампанії та чекаємо в студентському колективі!

 

З повагою завідувач кафедри комп’ютерних інформаційних технологій 

Вадим ГОРЯЧКІН