Навчально-науковий інститут
"Дніпровський інститут інфраструктури і транспорту"
Факультет
Комп'ютерних технологій і систем
Шановні абітурієнти! Шановні батьки!
Звертаюся до вас з нагоди важливого моменту у вашому житті – вибору закладу вищої освіти для подальшого навчання. Це рішення є надзвичайно відповідальним, адже саме в цей період закладається фундамент їхньої майбутньої професійної діяльності та особистісного розвитку.
Дніпровський інститут інфраструктури і транспорту (ДІІТ) Українського державного університету науки і технологій пишається своїми традиціями, високим рівнем освіти та дружньою атмосферою, що сприяє всебічному розвитку студентів. Ми надаємо нашим студентам не лише ґрунтовні знання, а й навички, необхідні для успішної кар’єри в сучасному світі.
Чому варто обрати ДІІТ:
Високий рівень освіти: ДІІТ – інститут із майже столітнім досвідом науково-освітньої діяльності, що поєднує кращі традиції та передові методики. Наші викладачі – це висококваліфіковані фахівці, які постійно підвищують свою кваліфікацію та впроваджують інноваційні технології навчання. А сотні тисяч наших випускників – керівники підприємств і підрозділів, провідні інженери, науковці та громадські діячі.
Сучасна матеріально-технічна база: у розпорядженні наших студентів – навчальні лабораторії із сучасним обладнанням та тренажерами, новітня бібліотека з паперовими та цифровими фондами, комп’ютерні класи та онлайн-ресурси, необхідні для ефективного навчання.
Міжнародні освітні програми: наші студенти мають можливість брати участь у міжнародних програмах обміну та стажування, грантах і проєктах, семінарах і тренінгах, що розширює їхній світогляд і надає безцінний досвід.
Кар’єрний центр: ми співпрацюємо з багатьма підприємствами та установами, забезпечуючи нашим студентам реальні виробничі умови для набуття практичних навичок, допомагаємо нашим випускникам працевлаштуватися, пропонуючи консультації, тренінги та організовуючи ярмарки вакансій.
Громадсько-культурне життя та розвиток особистості: ДІІТ пропонує студентам безліч можливостей для розвитку організаторських і творчих здібностей, реалізації особистісного потенціалу через участь у студентському самоврядуванні, конкурсах самодіяльності, спортивних гуртках, змаганнях, наукових гуртках і проєктах кафедр.
Вибір ДІІТу – це впевнений крок у майбутнє, і ми прагнемо зробити цей шлях максимально комфортним та успішним під час освітнього процесу. Наша мета – виховати висококваліфікованих фахівців та відповідальних громадян, готових до викликів сучасного світу.
Тільки спільними зусиллями ми зможемо забезпечити вашим дітям успішне та щасливе майбутнє.
З повагою
директор ННІ ДІІТ - Михайло Капіца