Транспортна інженерія

Декан факультету
Грищенко Микола Анатолійович

Заповніть форму

Надіслати

Звернення декана факультету

Вітаю Вас на сайті факультету Транспортної інженерії – одного з перших факультетів університету. Наш факультет – це дружній колектив викладачів та студентів, метою якого є якісне навчання майбутніх механіків і підготовка справжніх професіоналів своєї справи. Адже, як показує багаторічний досвід, наші випускники очолюють великі колективи і знаходять вирішення важливим проблемним питанням, які виникають навіть на рівні цілих галузей нашої країни. Ми пишаємося нашими випускниками і завжди відкриті для наших майбутніх студентів.

Перевага факультету Транспортної інженерії підтверджується затребуваністю її випускників та значною кількістю бюджетних місць для навчання в університеті.

Для проектування, виробництва, обслуговування та ремонту автомобілів, локомотивів, вагонів та підйомно-транспортної техніки завжди потрібні кваліфіковані фахівці, тому в усі часи необхідні професіонали в галузях автомобільного та залізничного машинобудування.

Випускникам факультету пропонується робота конструкторів, технологів, інженерно-технічних працівників, керівників підрозділів на провідних автомобільних, машинобудівних, промислових і залізничних підприємствах.

А для того, щоб більш детально ознайомитися з факультетом Транспортної інженерії, запрошую Вас переглянути інформацію, яка розміщена на сторінках нашого сайту.