Електротехніка та електромеханіка

 • Муха Андрій Миколайович
  Муха Андрій Миколайович

  Завідувач кафедрою, доктор технічних наук, професор

  Працює на кафедрі з 1998 р.Науковий керівник галузевої науково-дослідної лабораторії «Надійність та уніфікація електрообладнання рухомого складу».Напрямок наукових робіт - розробка та дослідження мікропроцесорних систем управління технологічними процесами, сучасна напівпровідникова елементна база силових перетворювачів, надійність та уніфікація електрообладнання рухомого складу залізниць, енергозберігаючі технології на транспорті та ін.Основні дисципліни: електричні апарати, електроніка та мікросхемотехніка, електронна та перетворювальна техніка, комп'ютерна електроніка, силові перетворювачі автоматизованого електроприводу та ін.

  Профайл
 • Костін Микола Олександрович
  Костін Микола Олександрович

  Доктор технічних наук, професор

  Працює в університеті з 1967 року. Напрямок наукових робіт - дослідження електромагнітних та електроенергетичних процесів в системах електричного транспорту. Основні дисципліни: «Теоретичні основи електротехніки», «Нелінійна електротехніка», «Технічна електродинаміка в системах електричного транспорту», «Електротехніка», «Статистичний аналіз процесів в електроенергетичних системах».

  Профайл
 • Бондар Олег Ігорович
  Бондар Олег Ігорович

  Кандидат технічних наук, доцент

  Працює на кафедрі з 2003 р.Напрямки наукових робіт – розвиток методів аналізу нелінійних кіл, математичнемоделювання електротехнічних комплексів та систем, підвищення якості електроенергії.Основні дисципліни: «Теорія електричних та магнітних кіл», «Динаміка електромеханічних систем», «Методологія інженерної діяльності», «Адаптивні та інтелектуальні системи автоматичного керування», «Основи проектування та конструювання».

  Профайл
 • Карзова Оксана Олександрівна
  Карзова Оксана Олександрівна

  Кандидат технічних наук, доцент

  Працює на кафедрі з 2006 р. Напрямок наукових робіт – підвищення надійності захисту апаратури електричних кіл рухомого складу. Основні дисципліни: «Електричні машини та перетворювачі в системах рухомого складу», «Електропривод машин і механізмів», «Транспортна енергетика».

  Профайл
 • Маренич Оксана Леонідовна
  Маренич Оксана Леонідовна

  Кандидат технічних наук, доцент

  Працює на кафедрі з 1997 р. Напрямок наукових робіт - енергозбереження на підприємствах залізничного транспорту. Основні дисципліни: «Електротехніка», «Електричні та технічні вимірювання», «Теоретичні основи електротехніки», «Надійність і діагностика електромеханічних систем» та ін.

  Профайл
 • Устименко Дмитро Володимирович
  Устименко Дмитро Володимирович

  Кандидат технічних наук, доцент

  Працює на кафедрі з 2005 р. Напрямок наукових робіт – системи струмознімання електротранспорту, підвищення надійності захисту електричних кіл рухомого складу, енергозберігаючі технології на транспорті та ін. Основні дисципліни: «Теорія електропривода», «Системи керування електроприводами», «Електричні апарати», «Методи дослідження електромеханічних систем» та ін.

  Профайл
 • Шейкіна Ольга Григоровна
  Шейкіна Ольга Григоровна

  Кандидат технічних наук, доцент

  Працює на кафедрі з 1999 р. Основні дисципліни: «Теоретичні основи електротехніки», «Електронне та електричне обладнання автомобілів», «Електротехніка» та ін.

  Профайл
 • Краснов Роман Володимирович
  Краснов Роман Володимирович

  Кандидат технічних наук, старший викладач

  Почав працювати на кафедрі за сумісництвом з 2004 року. Паралельно працював на Придніпровській залізниці начальником виробничо – технічного відділу. Має подяку від начальника Придніпровської залізниці. З 2010 року прийнятий у штат кафедри. Напрямок наукових робіт – удосконалення технологічних процесів підприємств з ремонту рухомого складу, підвищення надійності рухомого складу, впровадження енергозберігаючих технологій на підприємствах засобами електропривода та ін. Основні дисципліни: «Основи електроніки та автоматики рухомого складу», «Автоматизація виробничих процесів на підприємствах залізничного транспорту», «Спеціальні електроприводи та автоматизація технологічних комплексів», «Випробування, експлуатація і ремонт електротехнічних пристроїв», «Електромеханотроніка», «Комплектні електроприводи».

  Профайл
 • Балійчук Олексій Юрійович
  Балійчук Олексій Юрійович

  Завідувач лабораторією, кандидат технічних наук

  Працює на кафедрі з 2011 р. Завідувач галузевої науково-дослідної лабораторії «Надійність та уніфікація електрообладнання рухомого складу». Напрямок наукових робіт – підвищення терміну служби допоміжних машин рухомого складу, системи струмознімання електротранспорту. Основні дисципліни: «Електричні машини».

  Профайл
 • Агарков Олександр Анатолійович
  Агарков Олександр Анатолійович

  Лаборант

  Працює на кафедрі з 2003 р.

 • Кислий Генадій Олександрович
  Кислий Генадій Олександрович

  Лаборант

  Працює на кафедрі з 2011 р.

 • Кірпічнікова Тетяна Василівна
  Кірпічнікова Тетяна Василівна

  Лаборант

  Працює на кафедрі з 2009 р.