Меморандум з АТ «СЕНС БАНК»

10 червня, 2024
DSC_0597

Український державний університет науки і технологій (УДУНТ) та АТ «СЕНС БАНК» задекларували підписання меморандуму про співпрацю, який відкриває нові можливості для студентів та викладачів університету. В університеті з’явився ще один авторитетний, потужний та іноваційний стейкхолдер в галузі економіки та фінансів. Меморандум передбачає тісну співпрацю в підготовці майбутніх економістів та сприяння їх подальшому працевлаштуванню.

Ця співпраця спрямована на створення сприятливих умов для професійного розвитку студентів, зокрема через реалізацію спільних проектів, стажувань та практик. Також передбачається участь банківських фахівців у розробці та вдосконаленні освітніх програм університету, що дозволить адаптувати навчальний процес до сучасних вимог ринку праці.

Крім того, меморандум охоплює організацію спільних науково-дослідних заходів, семінарів та конференцій, спрямованих на розвиток фінансово-економічної освіти в Україні. Завдяки цій ініціативі, студенти УДУНТ матимуть змогу здобути актуальні знання та навички, необхідні для успішної кар'єри у банківській сфері.

У свою чергу, представники АТ «СЕНС БАНК» висловили впевненість у тому, що партнерство з університетом допоможе підготувати висококваліфікованих фахівців, які стануть важливим внеском у розвиток банківської справи в Україні.

Ця ініціатива є яскравим прикладом ефективної взаємодії освітніх установ та бізнесу, спрямованої на підвищення якості вищої освіти та створення нових можливостей для молоді.