ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ «ДНІПРОВСЬКИЙ ІНСТИТУТ ІНФРАСТРУКТУРИ І ТРАНСПОРТУ» УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ


 

З метою здійснення ефективного представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів працівників 31 травня 2022 року створена Первинна профспілкова організація навчально-наукового інституту «Дніпровський інститут інфраструктури і транспорту» Українського державного університету науки і технологій (далі – ППО ННІ «ДІІТ»).

ППО ННІ «ДІІТ» взята на профспілковий облік та обслуговування до Дніпропетровської обласної організації Профспілки працівників культури України. Профспілка працівників культури України обрана нами як одна з найактивніших профспілок в м. Дніпро, що має штатного адвоката, який дієво та кваліфіковано здійснює захист трудових прав працівників. Крім того, дана профспілка для своїх членів регулярно організовує відпочинок в Україні, влаштовує туристичні поїздки за кордон, проводить різноманітні заходи та навчання.

Первинна профспілкова організація навчально-наукового інституту «Дніпровський інститут інфраструктури і транспорту» Українського державного університету науки і технологій є незалежною від адміністрації університету організацією, пройшла процедуру легалізації та зареєстрована органами юстиції України як юридична особа. Профспілка працівників культури України зареєстрована Міністерством юстиції України; відповідно до свідоцтва № 004-22/04-Т від 01.07.2022 року Дніпропетровська обласна організація Профспілки працівників культури України визнана такою, що відповідає критеріям репрезентативності на територіальному рівні, в тому числі в сфері освіти.

Запрошуємо працівників до членства в нашій профспілці!

 

Профспілковий комітет


Голова профкому

Демченко Євген Борисович
доцент кафедри «Транспортні вузли»

 

Заступник голови профкому

Березовий Микола Іванович
завідувач кафедри «Транспортні вузли»

Скарбник

Боричева Світлана Вікторівна
старший викладач кафедри «Транспортні вузли»

 

Юрист обласної організації профспілки

Погрібняк Олексій Михайлович
адвокат Національної асоціації адвокатів України

 

Документи


Статут профспілки працівників культури України

Виписка з Єдиного державного реєстру про реєстрацію профспілки

Положення про первинну організацію Профспілки працівників культури України

Колективний договір

Зразок заяв про вступ до профспілки та перерахунок членських внесків

 

Контакти


49010, м. Дніпро, вул. Лазаряна, 2, каб. 454

e-mail: [email protected]

контактні телефони:

голова первинної профспілки: 097-799-16-75
адвокат обласної профспілки: 097-242-10-21

Facebook