Студент УДУНТ Михайло Марценюк виборов 2 місце у шаховому турнірі на підтримку ЗСУ

Студент Михайло Марценюк вразив другим місцем у шаховому турнірі, об'єднуючи талант і підтримку від УДУНТ. Гордість та визнання від адміністрації!

25 грудня, 2023
photo_2023-12-25_08-49-59

Шаховий турнір, влаштований у співпраці Федерації шахів Дніпра та Дніпровського Державного Медичного Університету, став сценою спортивного досягнення студента Українського Державного Університету науки і технологій (УДУНТ).

Михайло Марценюк із групи МО2011 продемонстрував вражаючі шахові навички та визначився на почесному другому місці у цьому конкурентному турнірі.

Це досягнення свідчить про те, що студенти УДУНТ володіють не лише академічною експертизою, а й спортивним талантом. Ми пишаємося Михайлом Марценюком та його високими досягненнями, що роблять честь нашому університету.

Висловлюємо щиру подяку Федерації шахів Дніпра та Дніпровському Державному Медичному Університету за організацію заходу, який об'єднав студентів різних навчальних закладів у спільному конкурсі. Цей турнір є яскравим прикладом співпраці та взаєморозуміння серед вищих навчальних закладів міста.

Вітаємо Михайла Марценюка та бажаємо йому подальших спортивних звершень та нових висот у всіх його починаннях. Від імені адміністрації Українського Державного Університету науки і технологій висловлюємо пишання за представлення нашого університету на цьому захоплюючому турнірі.