Кубок з міні футболу

28 лютого, 2024
Новости 4к (1)

23.02.2024 року на базі спорткомплексу ДНУ за ініціативи Департаменту освіти і науки Дніпропетровської області та голови «Ради ректорів» Сергія Оковитого відбувся кубок з міні футболу громадської організації «Рада ректорів закладів вищої освіти Дніпропетровської області».

У змаганнях взяли участь команди співробіників 6 університетів серед яких ДДАЕУ, ДДУВС, НТУ «ДП», ДНУ, УДУНТ, а також наші колеги з Запоріжжя ЗЦППП «Академія поліції» що тимчасово переміщені до нашої області.

Спочатку відбулась офіційне відкриття Головою «Ради ректорів», ректором Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара - Сергієм Оковитим та представниками Департаменту освіти і науки Дніпропетровської області - Іриною Грицай та Миколою Кравченко.

Наш університет представляла команда співробітників, що зайняла призове 3 місце:

• Дутко Тарас Романович - Доцент кафедри «Фізичного виховання», футболіст -чемпіон параолімпійських ігор 2018 та 2022р, капітан команди;
  • Кассір Валерій В’ячеславович - Капітан, Курсовий офіцер навчального курсу;
  • Коломієць Антон Сергійович - Капітан, Заступник начальника курсу з морально-психологічного забезпечення;
  • Лікаренко Дмитро Юрійович - Капітан, Офіцер відділення матеріально-технічного забезпечення;
  • Мірошник Віталій Анатолійович - Старший викладач кафедри «Транспортна інфраструктура»;
  • Приймак Микола Віталійович - Майор, Викладач - начальник автомобільної служби.

Ще раз вітаємо команду нашого університету, бронзових призерів турніру із перемогою!!!

З повагою адміністрація університету та Рада молодих вчених.