Новий етап у нашій історії: об'єднання потужних сил!

Ми з нетерпінням представляємо вам наш оновлений логотип, який символізує об'єднання чотирьох потужних університетів в одну непереможну спільноту знань та творчості...

2 травня, 2024
Новости 4к

Кожен елемент цього логотипу відображає унікальність та силу кожного з університетів, що об'єдналися, створюючи майбутнє, що варте уваги.

Наше об'єднання не лише посилює нашу потужну позицію у світі науки та технологій, але й створює неперевершені можливості для студентів, викладачів та дослідників.

Приєднуйтеся до нашої спільноти, де кожен член - невід'ємна частина цієї захопливої мандрівки! Разом ми будуємо майбутнє, що перевершує всі очікування!

P.S. Велике спасибі нашій талановитій команді розробників за створення нашого чудового нового логотипу!